Publikavimo data 2-02-2013, 15:29

Prokuroras (L.Kiaurakis) sąmoningai nepriima BPK numatytas procesinio sprendimo, taip tiesiogiai įtakojant kito kaltinamojo parodymus

 

Mano atžvilgiu nagrinėjamoje baudžiamojoje byloje aš pranešiau apie kitų asmenų galimai padarytas nusikalstamas veikas [247,48 Kb] (siuntimai: 340), kurių atžvilgiu ikiteisminiai tyrimai nebuvo atlikti, tačiau kreipęsis [144,91 Kb] (siuntimai: 332) į visas galimas instancijas (prooflink) tame tarpe ir į Generalinę prokuratūrą [235,92 Kb] (siuntimai: 336), buvo neįmanoma pasiekti, kad mano pranešimo atžvilgiu būtų priimtas BPK 168 str. 2 d. numatytos formos ir turinio sprendimas.

 

Akivaizdumas  kitų asmenų galimai padarytų veikų yra ne tik matomas iš nurodytų aplinkybių ir pateiktų įrodymų, bet tai patvirtina ir pats banko, kuriam buvo pararyta virš 4 mln. litų žala darbuotojas, tačiau remiantis prokuroro (L. Kiaurakis) išgalvotomis melagingomis aplinkybėmis, sąmoningai nepriimamas BPK 168 str. 2 d. numatytas procesinis sprendimas, taip tiesiogiai įtakojant kito kaltinamojo (G. Brazdeikio) parodymus.

 

 

Pokalbis su banko, kuriam buvo padaryta virš 4 mln. litų žala darbuotoju.

Komentarai: